Impol jest reprezentantem polskich firm we Francji już od 1991 roku. Od początku działalności rozwijaliśmy nasze umiejętności i kompetencje, aby móc zawsze oferować Państwu usługi najwyższej jakości. Oprócz tego, zajmujemy się także pomocą prawną dla polskich firm, działających na terenie Francji.

Profesjonalną obsługę każdemu klientowi, który zdecyduje się, byśmy byli jego reprezentantem, jesteśmy w stanie zapewnić m.in. ze względu na to, że cała ekipa jest kierowana przez doświadczonego prawnika, który jest zarówno specjalistą z zakresu prawa pracy, jak również tłumaczem przysięgłym.

Zapewniamy obsługę i pomoc prawną w języku polskim. Udzielamy pomocy prawnej w zakresie wszelkich Państwa wątpliwości dotyczących francuskiego prawa, a także informujemy o zachodzących w nim zmianach. Jesteśmy też przedstawicielem polskich firm we Francji pod względem wszelkich wymogów, wynikających z loi Macron.

IMPOL – przedstawiciel we Francji dla polskich firm, także w zakresie loi Macron. Bez pośredników, ukrytych opłat, a także elastycznie i w sposób dopasowany do potrzeb klienta!